首頁 > ECS代理商 > ECS-3225MVQ-320-CN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-3225MVQ-320-CN-TR
型號描述:
32 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.7V ~ 3.6V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-3225MVQ-320-CN-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:11 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
HCMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±25ppm
Voltage - Supply
1.7V ~ 3.6V
Ratings
AEC-Q200
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
10mA
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
32 MHz