ECS-3225MVQ-250-CN-TR
- 型號描述:
25 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.7V ~ 3.6V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
- 型號:
- ECS-3225MVQ-250-CN-TR
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Output
- HCMOS
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±25ppm
- Voltage - Supply
- 1.7V ~ 3.6V
- Ratings
- AEC-Q200
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 10mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 25 MHz