ECS-3225MVLC-250-CN-TR
- 型號描述:
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-3225MVLC-250-CN-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 25 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- CMOS
- Voltage - Supply
- 1.8V ~ 3.3V
- Frequency Stability
- ±25ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 2.2mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)