ECS-3225MVLC-018-CN-TR
- 型號描述:
1.8432 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
- 型號:
- ECS-3225MVLC-018-CN-TR
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Output
- CMOS
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±25ppm
- Voltage - Supply
- 1.8V ~ 3.3V
- Current - Supply (Max)
- 1.8mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 1.8432 MHz