首頁 > ECS INC INTERNATIONAL代理商 > ECS-320-8-33-RWY-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-320-8-33-RWY-TR
型號描述:
32 MHz ±15ppm Crystal 8pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-320-8-33-RWY-TR
品牌:
ECS INC INTERNATIONAL
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
32 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±15ppm
Load Capacitance
8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)