首頁 > ECS代理商 > ECS-300-12-33-AGM-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-300-12-33-AGM-TR
型號描述:
30 MHz ±25ppm Crystal 12pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-300-12-33-AGM-TR
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
12pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Frequency
30 MHz