首頁 > ECS代理商 > ECS-300-10-37-CKM-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-300-10-37-CKM-TR
型號描述:
30 MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-300-10-37-CKM-TR
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:21 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
10pF
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Frequency
30 MHz