ECS-300-10-37-CKM-TR
- 型號描述:
30 MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
- 型號:
- ECS-300-10-37-CKM-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 10pF
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2x1.6)
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 30 MHz