首頁 > ECS代理商 > ECS-271.2-10-47Q-ES-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-271.2-10-47Q-ES-TR
型號描述:
液晶元件 27.12MHz 10pF AEC-Q200 -40C +125C
型號:
ECS-271.2-10-47Q-ES-TR
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
10pF
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
4-SMD (1.6x1.2)
Height - Seated (Max)
0.014" (0.35mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Frequency
27.12 MHz