首頁 > ECS代理商 > ECS-271.2-10-37Q-ES-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-271.2-10-37Q-ES-TR
型號描述:
27.12 MHz ±30ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-271.2-10-37Q-ES-TR
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Frequency
27.12 MHz
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Load Capacitance
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)