ECS-271.2-10-37Q-ES-TR
- 型號描述:
27.12 MHz ±30ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-271.2-10-37Q-ES-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 27.12 MHz
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Load Capacitance
- 10pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2x1.6)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)