ECS-2520S18-100-FN-TR
- 型號描述:
10 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD
- 型號:
- ECS-2520S18-100-FN-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Voltage - Supply
- 1.8V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 7mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2.5x2)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 10 MHz