首頁 > ECS代理商 > ECS-2520MV-250-CN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-2520MV-250-CN-TR
型號描述:
25 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.6V ~ 3.6V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-2520MV-250-CN-TR
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
HCMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±25ppm
Voltage - Supply
1.6V ~ 3.6V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
7mA
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
25 MHz