ECS-2520MV-250-CN-TR
- 型號描述:
25 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.6V ~ 3.6V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-2520MV-250-CN-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±25ppm
- Voltage - Supply
- 1.6V ~ 3.6V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 7mA
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2.5x2)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 25 MHz