ECS-250-8-36Q-CWY-TR
- 型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-250-8-36Q-CWY-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±15ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 25 MHz