首頁 > ECS代理商 > ECS-250-8-36Q-CWY-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-250-8-36Q-CWY-TR
型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-250-8-36Q-CWY-TR
1
起訂量:20 倍增量:1
Load Capacitance
8pF
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Ratings
AEC-Q200
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Frequency
25 MHz