ECS-250-8-36CKM-TR3
- 型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-250-8-36CKM-TR3
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2.5x2)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 25 MHz