ECS-250-8-30B-CKM
- 型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 8pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- ECS-250-8-30B-CKM
- 品牌:
- ECS Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Height - Seated (Max)
- 0.033" (0.85mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30 Ohms
- Frequency
- 25 MHz