ECS-250-8-30-JGN-TR
- 型號描述:
25 MHz ±20ppm Crystal 8pF 30 Ohms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
- 型號:
- ECS-250-8-30-JGN-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 8pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30 Ohms
- Frequency
- 25 MHz