ECS-250-20-33-CKM-TR
- 型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-250-20-33-CKM-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- Frequency
- 25 MHz
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Load Capacitance
- 20pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)