首頁 > ECS代理商 > ECS-250-20-33-CKM-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-250-20-33-CKM-TR
型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-250-20-33-CKM-TR
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:13 倍增量:1
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)