ECS-250-20-30B-TR
- 型號描述:
25 MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-250-20-30B-TR
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
- Frequency
- 25 MHz
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Load Capacitance
- 20pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30 Ohms
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.033" (0.85mm)