首頁 > ECS代理商 > ECS-250-18-36B-CKY-TR3
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-250-18-36B-CKY-TR3
型號描述:
液晶元件 25.000 MHz 18pF ECX-2236B 10/10 ppm -30 - +85C 1 ppm Aging 2520 4-SMD RoHS
型號:
ECS-250-18-36B-CKY-TR3
品牌:
ECS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Frequency
25 MHz