首頁 > ECS Inc. International代理商 > ECS-250-18-36B-CKY-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-250-18-36B-CKY-TR
型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-250-18-36B-CKY-TR
品牌:
ECS Inc. International
交期:
10-18工作天
原廠包裝量:
1000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Frequency
25 MHz