首頁 > ECS INC INTERNATIONAL代理商 > ECS-250-18-33Q-DS
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-250-18-33Q-DS
型號描述:
25 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-250-18-33Q-DS
品牌:
ECS INC INTERNATIONAL
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
±100ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Frequency
25 MHz