ECS-250-18-23B-JTM-TR
- 型號描述:
25 MHz ±20ppm Crystal 18pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-250-18-23B-JTM-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (6x3.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30 Ohms
- Frequency
- 25 MHz