首頁 > ECS代理商 > ECS-250-18-23B-JTM-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-250-18-23B-JTM-TR
型號描述:
25 MHz ±20ppm Crystal 18pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-250-18-23B-JTM-TR
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:12 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability
±20ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (6x3.5)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Frequency
25 MHz