ECS-250-10-37B-CTN-TR
- 型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-250-10-37B-CTN-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 10pF
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.020" (0.50mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50 Ohms
- Frequency
- 25 MHz