首頁 > ECS Inc International代理商 > ECS-250-10-37B-CTN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-250-10-37B-CTN-TR
型號描述:
25 MHz ±10ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-250-10-37B-CTN-TR
品牌:
ECS Inc International
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
10pF
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±20ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Frequency
25 MHz