首頁 > ECS代理商 > ECS-250-10-36Q-ES-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-250-10-36Q-ES-TR
型號描述:
25 MHz ±30ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-250-10-36Q-ES-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Load Capacitance
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)