ECS-240-20-4X
- 型號描述:
24 MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US
- 型號:
- ECS-240-20-4X
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- HC-49/US
- Load Capacitance
- 20pF
- Size / Dimension
- 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.138" (3.50mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30 Ohms
- Frequency
- 24 MHz