ECS-240-20-33-AEL-TR
- 型號描述:
24 MHz ±25ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
- 型號:
- ECS-240-20-33-AEL-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 20pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Frequency
- 24 MHz