首頁 > ECS代理商 > ECS-240-20-33-AEL-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-240-20-33-AEL-TR
型號描述:
液晶元件 24MHz 20pF 25ppm -10C +70C
型號:
ECS-240-20-33-AEL-TR
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
20pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Frequency
24 MHz