首頁 > ECS INC INTERNATIONAL代理商 > ECS-240-12-37BQ-CKY-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-240-12-37BQ-CKY-TR
型號描述:
24 MHz ±10ppm Crystal 12pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-240-12-37BQ-CKY-TR
品牌:
ECS INC INTERNATIONAL
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Frequency
24 MHz
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Ratings
AEC-Q200
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)