首頁 > ECS代理商 > ECS-240-12-37B-CKY-TR3
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-240-12-37B-CKY-TR3
型號描述:
液晶元件 24.000 MHz 12pF ECX-1637B +/-10/10 ppm -30 - +85C 2016 4-SMD RoHS
型號:
ECS-240-12-37B-CKY-TR3
品牌:
ECS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
24 MHz
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)