ECS-240-12-20A-TR
- 型號描述:
24 MHz ±30ppm Crystal 12pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
- 型號:
- ECS-240-12-20A-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 12pF
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.067" (1.70mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Frequency
- 24 MHz