首頁 > ECS代理商 > ECS-2033-250-BN
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-2033-250-BN
型號描述:
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-2033-250-BN
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
CMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
13mA
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
25 MHz