首頁 > ECS代理商 > ECS-200-20-3X-EN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-200-20-3X-EN-TR
型號描述:
20 MHz ±30ppm Crystal 20pF 50 Ohms HC-49/US
型號:
ECS-200-20-3X-EN-TR
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:29 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
HC-49/US
Load Capacitance
20pF
Size / Dimension
0.276" L x 0.161" W (7.00mm x 4.10mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.091" (2.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Frequency
20 MHz