ECS-200-20-30B-AEN-TR
- 型號描述:
20 MHz ±25ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-200-20-30B-AEN-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Frequency
- 20 MHz
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Load Capacitance
- 20pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.033" (0.85mm)