首頁 > ECS Inc International代理商 > ECS-200-18-30B-AGN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-200-18-30B-AGN-TR
型號描述:
20 MHz ±25ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-200-18-30B-AGN-TR
品牌:
ECS Inc International
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Frequency
20 MHz