ECS-192-18-33-JEM-TR
- 型號描述:
19.2 MHz ±20ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD
- 型號:
- ECS-192-18-33-JEM-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Frequency
- 19.2 MHz