ECS-192-18-30B-AGM-TR
- 型號描述:
19.2 MHz ±25ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD
- 型號:
- ECS-192-18-30B-AGM-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Height - Seated (Max)
- 0.033" (0.85mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50 Ohms
- Frequency
- 19.2 MHz