ECS-160-9-37B2-CKM-TR
- 型號描述:
16 MHz ±10ppm Crystal 9pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-160-9-37B2-CKM-TR
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
- Frequency
- 16 MHz
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Load Capacitance
- 9pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 150 Ohms
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2x1.6)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.020" (0.50mm)