ECS-160-20-5PXDN-TR
- 型號描述:
16 MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
- 型號:
- ECS-160-20-5PXDN-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 16 MHz
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Load Capacitance
- 20pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- HC-49/US
- Size / Dimension
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.169" (4.30mm)