ECS-160-20-5PX-TR
- 型號描述:
16 MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
- 型號:
- ECS-160-20-5PX-TR
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Load Capacitance
- 20pF
- Size / Dimension
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.169" (4.30mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Frequency
- 16 MHz