首頁 > ECS代理商 > ECS-160-20-4VX
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-160-20-4VX
型號描述:
16 MHz ±30ppm Crystal 20pF 50 Ohms HC-49/US
型號:
ECS-160-20-4VX
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:200 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
HC-49/US
Load Capacitance
20pF
Size / Dimension
0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Frequency
16 MHz