首頁 > ECS代理商 > ECS-160-20-33-CKM-TR3
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-160-20-33-CKM-TR3
型號描述:
液晶元件 16MHz,CL 20,TOL +/-10 ppm,STAB +/-10 ppm,-20 - +70C,ESR 80ohm
型號:
ECS-160-20-33-CKM-TR3
品牌:
ECS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
16 MHz
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)