首頁 > ECS INC. International代理商 > ECS-160-20-30B-DU
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-160-20-30B-DU
型號描述:
16 MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-160-20-30B-DU
品牌:
ECS INC. International
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
20pF
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Frequency Stability
±100ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Frequency
16 MHz