ECS-160-20-30B-DU
- 型號描述:
16 MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-160-20-30B-DU
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 20pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Height - Seated (Max)
- 0.033" (0.85mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 60 Ohms
- Frequency
- 16 MHz