ECS-160-12-4X-GM
- 型號描述:
16 MHz ±30ppm Crystal 12pF 40 Ohms HC-49/US
- 型號:
- ECS-160-12-4X-GM
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- HC-49/US
- Load Capacitance
- 12pF
- Size / Dimension
- 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.138" (3.50mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Frequency
- 16 MHz